Imię Nazwisko Kategoria Klub
Mateusz Adamowski Junior Młodszy LKS DROGOWIEC ZŁOTÓW
Tomasz Andrzejczak Junior Młodszy KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
Jakub Banaszkiewicz Junior Młodszy KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
Jakub Biernacki Junior Młodszy KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
Julia Biskup Juniorka Młodsza KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
Maksymilian Brożyna Junior LKS DROGOWIEC ZŁOTÓW
Adrianna Byra Młodziczka KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
Kacper Chrystek Junior UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
Olga Domachowska Młodziczka KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
Maksymilian Gąsiewicz Junior Młodszy LKS DROGOWIEC ZŁOTÓW
Filip Głowacki Junior UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
Tomasz Helman Masters MLKS BASZTA BYTÓW
Sandra Jędrzejak Juniorka MLUKS VICTORIA JAROCIN
Łukasz Juszczak Junior Młodszy UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
Antoni Koniuszewski Żak BELTA TEAM GDAŃSK
Piotr Kryński Orlik VOLKSWAGEN SAMOCHODY DOSTAWCZE MTB TEAM
Antonina Kucharska Żakini BELTA TEAM GDAŃSK
Mikołaj Listwoń Młodzik KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
Tomasz Listwoń Junior Młodszy KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
Kacper Majewski Junior KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
Nikodem Marciniak Junior Młodszy MLUKS VICTORIA JAROCIN
Maciej Marcinkowski Młodzik KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
Stanisław Marek Żak BELTA TEAM GDAŃSK
Piotr Maślak Junior KTK KALISZ
Maksymilian Mendeleew-Pilecki Orlik MKS ŚRODA WIELKOPOLSKA
Piotr Mierzyński Orlik TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW
Bartosz Mikler Elita MLUKS VICTORIA JAROCIN / ACCENT
Krzysztof Nakonieczny Orlik LUKS TRÓJKA PIASECZNO
Zuzanna Olejniczak Juniorka KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
Jakub Piechocki Junior KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
Estera Pieczonka Młodziczka MKS ŚRODA WIELKOPOLSKA
Patryk Rajkowski Elita UKS FTP JEDYNKA KÓRNIK
Patrycja Ratajczak Juniorka Młodsza KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
Mikołaj Skorupiński Junior Młodszy KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
Dariusz Strączyński Masters MLKS BASZTA BYTÓW
Patryk Struczak Junior Młodszy KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
Bartosz Sturmowski Żak LKS DROGOWIEC ZŁOTÓW
Nikola Szajbel Juniorka Młodsza KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
Weronika Szefer Młodziczka KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
Marek Szwałek Orlik UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
Julia Szymoniak Młodziczka KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
Konrad Trzęsowski Junior KTK KALISZ
Kinga Tyszkiewicz Młodziczka MKS ŚRODA WIELKOPOLSKA
Patryk Wawrzyniak Junior Młodszy KLTC KONIN
Marek Witkiewicz Masters VOLKSWAGEN SAMOCHODY DOSTAWCZE
Tobiasz Zaremba Junior KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ

WCZYTAJ WIĘCEJ