Imię Nazwisko Kategoria Klub
Tomasz Andrzejczak Junior KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
Jakub Banaszkiewicz Junior KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
Robert Bielawski Elita UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
Jakub Biernacki Junior Młodszy KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
Julia Biskup Juniorka KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
Maksymilian Brożyna Junior UKS SPORTOWIEC PIŁA
Adrianna Byra Młodziczka KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
Tomasz Chmielowski Młodzik KTC KOŁO
Kacper Chrystek Junior UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
Franciszek Cierpikowski Junior Młodszy UKS MRÓZ TFP JEDYNKA KÓRNIK.
Wiktor Czekay Junior Młodszy AKADEMIA KOLARSKA BONECKI TEAM
Lena Domachowska Żakini KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
Olga Domachowska Juniorka Młodsza KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
Jacek Garncarek Masters UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK / BIKE SERWIS
Maksymilian Gąsiewicz Junior Młodszy LKS DROGOWIEC ZŁOTÓW
Filip Głowacki Junior UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
Milena Jędrzejak Juniorka MLUKS VICTORIA JAROCIN
Maciej Jedyński Młodzik KTC KOŁO
Bartosz Juszczak Żak UKS BIZON BIEGANÓW
Łukasz Juszczak Junior UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
Igor Juszczak Żak UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
Wiktor Karwat Młodzik LKS DROGOWIEC ZŁOTÓW
Marcel Kożyczak Junior Młodszy KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
Tomasz Like Junior Młodszy MLUKS VICTORIA JAROCIN
Mikołaj Listwoń Młodzik KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
Tomasz Listwoń Junior Młodszy KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
Rafał Łukawski Masters KS STOMIL POZNAŃ
Nadia Macios Młodziczka LKS DROGOWIEC ZŁOTÓW
Kacper Majewski Orlik GKS "CARTUSIA" W KARTUZACH BIKE ATELIER
Maksymilian Mendeleew-Pilecki Orlik MKS ŚRODA WIELKOPOLSKA
Piotr Mierzyński Orlik TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW
Robert Mikler Masters MLUKS VICTORIA JAROCIN
Szymon Mikler Masters MLUKS VICTORIA JAROCIN
Bartosz Mikler Elita MLUKS VICTORIA JAROCIN / ACCENT
Jan Mróz Młodzik KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
Krzysztof Nakonieczny Orlik LUKS TRÓJKA PIASECZNO
Florian Nowaczewski Młodzik LKS DROGOWIEC ZŁOTÓW
Mateusz Pawlak Junior Młodszy KTC KOŁO
Jakub Piechocki Orlik TC CHROBRY SCOTT GŁOGÓW
Estera Pieczonka Juniorka Młodsza MKS ŚRODA WIELKOPOLSKA
Marcel Pytliński Junior Młodszy UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
Dawid Radkiewicz Junior Młodszy UKS BIZON BIEGANÓW
Patrycja Ratajczak Juniorka KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
Jakub Robak Młodzik KTC KOŁO
Mikołaj Skorupiński Junior Młodszy KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
Filip Sobkowiak Junior KS STOMIL POZNAŃ
Tymoteusz Sowała Młodzik KTC KOŁO
Aleksandra Stawiraj Juniorka Młodsza UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
Patryk Struczak Junior Młodszy UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
Nikola Szajbel Juniorka Młodsza KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
Filip Trawnik Żak UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
Maja Tułacz Żakini UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
Kinga Tyszkiewicz Juniorka Młodsza MKS ŚRODA WIELKOPOLSKA
Piotr Wiśniewicz Junior KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
Marcin Włodarski Młodzik UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK

WCZYTAJ WIĘCEJ