Imię Nazwisko Kategoria Klub
Jan Abram Junior SKLEPKOMET ŚREM
Joachim Adamcio Junior Młodszy KTK KALISZ
Bruno Adamczak Żak SKLEPKOMET ŚREM
Mariusz Adamczak H4 KLUB SPORTOWY ZERO ZAŁAMKI
Patryk Adamczak Junior Młodszy KS STOMIL POZNAŃ
Joanna Adamska Masters STOWARZYSZENIE RYBCZYŃSKI TEAM
Tomasz Andrzejczak Junior KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
Jakub Antkowiak Cyklosport MERX TEAM WĄGROWIEC
Nikola Augustyniak Żakini KLTC KONIN
Szymon Baksalary Junior Młodszy STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO
Antoni Banasiewicz Junior KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE
Maciej Banaszak Junior Młodszy KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE
Karol Banaszek Masters NIEZRZESZONY
Jakub Banaszkiewicz Junior KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
Marcin Banaszkiewicz Kierownik ekipy KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
Marcin Bany Masters NIEZRZESZONY W RYTMIE SZOSY/ NIGDY NIE UFAJ CHUDEMU KUCHARZOWI
Bartosz Bartkowiak Młodzik STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO
Kacper Bartkowiak Junior STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO
Marcin Bartoszewski Masters NIEZRZESZONA
Paweł Bator Masters NIEZRZESZONY
Artur Baturo Masters NIEZRZESZONY
Franciszek Bęcki Młodzik KTK KALISZ
Bartosz Bejm Cyklosport NIEZRZESZONY BEJMTEAM VELO INVEST ESTATE WOOD -MIZER
Robert Bielawski Elita UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
Jakub Biernacki Junior Młodszy KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
Antoni Biłyk Junior Młodszy KK TARNOVIA TARNOWO PODGÓRNE
Jakub Binkowski Orlik KS STOMIL POZNAŃ
Marcin Binkowski Masters KS STOMIL POZNAŃ
Zdzisław Binkowski Masters NIEZRZESZONY
Julia Biskup Juniorka KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
Joanna Błaszczak Juniorka UKS MRÓZ TFP JEDYNKA KÓRNIK.
Mateusz Błaszczak Młodzik UKS MRÓZ TFP JEDYNKA KÓRNIK.
Grzegorz Boiński Młodzik UKS SPORTOWIEC PIŁA
Wojciech Borkowski Cyklosport NIEZRZESZONY FTI Racing Team
Marek Broniarczyk Masters NIEZRZESZONY
Ryszard Bróżdżyński Masters STOWARZYSZENIE RYBCZYŃSKI TEAM
Maksymilian Brożyna Junior UKS SPORTOWIEC PIŁA
Adrian Brychcy Masters STOWARZYSZENIE RYBCZYŃSKI TEAM
Marika Bugzel Młodziczka UKS MRÓZ TFP JEDYNKA KÓRNIK.
Adrianna Byra Młodziczka KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
Kacper Centka Orlik LKS BASZTA GOLCZEWO
Tomasz Chmielowski Młodzik KTC KOŁO
Kacper Chrystek Junior UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
Jakub Chudak Junior STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO
Przemysław Chudzicki Masters NIEZRZESZONY
Mariusz Chyła Masters STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO
Wojciech Cierpicki Żak UKS SPORTOWIEC PIŁA
Franciszek Cierpikowski Junior Młodszy UKS MRÓZ TFP JEDYNKA KÓRNIK.
Paweł Cieślik Elita KLUB SPORTOWY HERAKLES
Andrzej Cwojdziński Masters NIEZRZESZONY
Arkadiusz Czarnecki Masters NIEZRZESZONY
Oliwia Czerwonka Juniorka Młodsza MLUKS VICTORIA JAROCIN
Mariusz Czykier Masters NIEZRZESZONY
Katarzyna Dąbrowicz Masters NIEZRZESZONA
Fabian Dereszyński Żak KTC KOŁO
Anna Długaś Juniorka KTK KALISZ
Zbigniew Doga Masters NIEZRZESZONY
Kamil Dolak Junior KTK KALISZ
Lena Domachowska Żakini KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
Olga Domachowska Juniorka Młodsza KOLARSKI KLUB SPORTOWY GOSTYŃ
Aleksandra Domaniecka Młodziczka STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO
Miłosz Dopieralski Junior Młodszy KS STOMIL POZNAŃ
Dariusz Drelak Masters UKS SPORT BRALIN
Maja Drelak Trener UKS SPORT BRALIN
Bartosz Drożdżyński Młodzik STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO
Jerzy Drzewiecki Masters MERX TEAM WĄGROWIEC
Kacper Dworczyk Junior UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK
Aleksander Działak Młodzik KTC KOŁO
Lech Ergang Masters NIEZRZESZONY
Marian Faryniarz Masters NIEZRZESZONY
Debora Figiel Juniorka NIEZRZESZONA
Kacper Fiszer Orlik STOWARZYSZENIE KLUB SPORTOWY 64-STO LESZNO
Bartosz Foltyn Masters NIEZRZESZONY
Dawid Frankowiak Młodzik MLUKS VICTORIA JAROCIN
Julian Gabrusewicz Junior Młodszy UKS MRÓZ TFP JEDYNKA KÓRNIK.
Jan Gadera Junior Młodszy KTK KALISZ
Bartosz Galewski Żak SKLEPKOMET ŚREM
Wiktor Gałdyn Junior Młodszy KTK KALISZ
Jacek Garncarek Masters UKS KOŹMINIANKA KOŹMINEK / BIKE SERWIS
Maksymilian Gąsiewicz Junior Młodszy LKS DROGOWIEC ZŁOTÓW

WCZYTAJ WIĘCEJ